Acil Teklif

Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memuru Mehmet Aygör, Manisa Devlet Hastanesinde hemşire olan kız arkadaşına nöbette olduğu gece büyük bir sürpriz yaparak evlilik teklifi etti.

 Acil Teklif

 Acil TeklifGaziantep İl Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memuru Mehmet Aygör, Manisa Devlet Hastanesinde hemşire olan kız arkadaşına nöbette olduğu gece büyük bir sürpriz yaparak evlilik teklifi etti. Acil servis önündeki hastane bahçesine çağrılan genç hemşire bir anda yanan meşale ve konfetiler eşliğinde kendisine evlilik teklifi eden erkek arkadaşının boynuna sarılarak 'evet' cevabını verdi.

Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğünde görevli erkek arkadaşı 30 yaşındaki polis memuru Mehmet Aygör, Manisa Devlet Hastanesinde hemşire olarak çalışan 28 yaşındaki Esma Akşehirlioğlu'na nöbetçi olduğu akşam hastane bahçesinde arkadaşları ve akrabalarıyla sürpriz hazırladı. Erkek arkadaşı tarafından telefonla hastane bahçesine çağrılan genç hemşire yanan meşale, atılan konfetiler ve 'ömrüme ömür olur musun' yazılı pankartla büyük bir şaşkınlık yaşadı. Her şeyden habersiz genç hemşire erkek arkadaşının bir demet çiçek ve yüzükle birlikte yaptığı evlilik teklifine boynuna sarılarak 'evet' cevabı verdiYORUM EKLE
SIRADAKİ HABER