Üç hekim daha koronavirüs yüzünden yaşamını yitirdi: Bir günde dört kayıp

stanbul, Sakarya ve Eskişehir'de hekimler; Engin Türkmen, Hasan Tepeçınar ve Burhan Yürütücü koronavirüs yüzünden hayatını kaybetti. Sabah saatlerinde de Diyarbakır'da hemşire Leyla Çiçek vefat etmişti.

Üç hekim daha koronavirüs yüzünden yaşamını yitirdi: Bir günde dört kayıp

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde hemşire olarak çalışan Leyla Çiçek‘in sabah saatlerinde koronavirüs yüzünden hayatını kaybetmesinin ardından, gün içinde sağlık çalışanlarından üç acı haber daha geldi. Türk Tabipler Birliği (TTB) İstanbul, Sakarya ve Eskişehir‘de üç hekimin daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiğini duyurdu.

İstanbul’da özel bir hastanede Başhekim Yardımcısı olan Uzman Doktor Engin Türkmen 50 yaşında koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Türkmen’in bir süredir yoğun bakım ünitesinde tedavi olduğu öğrenildi.TTB’nin sosyal medya sayfasından bildirdiğine göre, Sakarya ili Akyazı ilçesinde çalışan Dr. Hasan Tepeçınar da bugün tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Bir günde koronavirüs yüzünden hayatını kaybeden dördüncü sağlık çalışanı olarak kayıtlara geçen, Dr. Burhan Yürütücü‘nün de tedavisinin sonuç vermediği belirtildi. Yürütücü Eskişehir Acıbadem Hastanesi’nde Diş Hekimi olarak görev yapıyordu.

CerenYORUM EKLE
SIRADAKİ HABER