Sakarya Sağlıkta 3 Başhekim Değişti

Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan atamalara göre Sakarya ilinde bir çok başhekim yerlerini korurken SEAH, Hendek ve Pamukova Devlet Hastaneleri'ne yeni başhekimler atandı.

Sakarya Sağlıkta 3 Başhekim Değişti

Sağlıkta yapılan atamalara göre başhekimler de belli oldu. Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne Doç. Dr. Fikret Halis atandı. Merkezde bulunan Yenikent Devlet Hastanesi Başhekimi Murat Akgül, Toyota Hastanesi Başhekimi Hayal Uzelli Şimşek ve Ağız Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Metin Çoban yerlerini korudu.

DURMUŞ'UN EŞİ LİSTEDE YOK

Hendek Devlet Hastanesi Başhekimliğine eski Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Ünal Küçükyılmaz atandı. Pamukova'da ise Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş'un eşi Mehmet Durmuş'un yerine Muhammet Atay Özten atandı. Durmuş, SEAH'ta Başhekim Yardımcılığına atandı.

İLÇELERDE DURUM NE?

Geyve'de başhekimlik için Semih Songür, Akyazı Devlet Hastanesi'nde Yavuz Tepeçınar, Karasu Devlet Hastanesi'nde Celalettin Akyol, Ferizli'de Samet Kaymaz, Kaynarca'da Rana Beşler, Kocaali'de Ümit Çakmak ve Sapanca'da Meryem Dişli ile devam edildi.

CerenYORUM EKLE
SIRADAKİ HABER