Ölümle sonuçlanan estetik operasyonunda yer alan doktor tutuklandı

Beylikdüzü'nde bulunan bir güzellik merkezinde estetik operasyon yaptırdıktan sonra rahatsızlanan ve kaldırıldığı hastanede vefat eden 38 yaşındaki Kübra Boyraz'ın ölümüne ilişkin soruşturmada aranan şüphelilerden pratisyen Dr. Ö.Ö, avukatıyla polis merkezine geldi. Ö.Ö İzmir'de çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken iki şüpheli aranıyor.

Ölümle sonuçlanan estetik operasyonunda yer alan doktor tutuklandı

İstanbul'un Beylikdüzü ilçesindeki bir güzellik merkezinde estetik operasyon geçiren kadının ölümüne ilişkin soruşturma kapsamında adli kontrol şartıyla serbest bırakıldıktan sonra haklarında yeniden gözaltı kararı verilen şüphelilerden pratisyen Dr. Ö.Ö, İzmir'de tutuklandı.

Şüphelilerden Ö.Ö, avukatıyla Karşıyaka Polis Merkezine geldi.

Ö.Ö, emniyetteki işlemlerin tamamlanmasının ardından SEGBİS sistemiyle ifade vermesinin ardından tutuklandı.

Diğer iki şüphelinin yakalanması için çalışmaların sürdüğü öğrenildi.

eylikdüzü'nde bulunan bir güzellik merkezine giderek estetik operasyon yaptıran ve daha sonra kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden 38 yaşındaki Kübra Boyraz'ın ölümüne ilişkin, Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığınca soruşturma başlatılmıştı.Soruşturma kapsamında gözaltına alınan 5 şüpheli, 24 Eylül'de sevk edildikleri sulh ceza hakimliğince serbest bırakılmıştı.

Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı ise 25 Eylül'de, şüpheliler hakkında yeniden gözaltı kararı vermişti. Polis ekipleri, şüphelilerden 2'sini İzmir'in Menemen ilçesinde yakalamıştı. 

CerenYORUM EKLE
SIRADAKİ HABER