Başhekim ATICI; ÜÇ AY EVİME GİDEMEDİM..!

Ülkemizde Koronavirüs COVİD-19’dan ilk Ölümün Yaşandığı 11 Mart Tarihinin Hemen Sonrasında 15 Mart İtibari ile Gönen Devlet Hastanesinde Yoğun Bir Mesaiye Başladıklarını ve Bu Süreçte Üç Ay Boyunca Evine Gidemediğini İfade Eden Başhekim Ersin Atıcı vatandaşların korona virüs tedbirlerine dikkat etmelerini isteyerek “Rehavete kapılmayalım” uyarısı yaptı.

Başhekim ATICI; ÜÇ AY EVİME GİDEMEDİM..!

Maske kullanımına ve fiziksel mesafeye dikkat edilmesini isteyen Gönen Devlet Hastanesi Başhekimi Ersin Atıcı, “Çok kıymetli Gönenliler, korona virüsü ile mücadelede yeni bir döneme girdik. Artık kontrollü sosyal hayat dönemindeyiz. Lütfen rehavete kapılmayalım, tedbiri elden bırakmayalım. Maske takmaya, fiziksel mesafeye ve el temizliğine dikkat edelim. Kontrolü kaybetmeyelim. Hayat hepimizin” ifadelerini kullandı.

UZMAN DOKTORLARA İHTİYACIMIZ VAR..

Başhekim Atıcı; ” Şu anda izinde olan ve emekliliğini isteyen Göz Doktorumuz Recep Bülent Arman ve Çocuk Doktorumuz Turgay Özyurt ile birlikte Acil Servisimizden üç adet pratisyen doktorumuz hastanemizden istifa ettiler. Bunların yanında Ortopedi Uzmanımız Necati Demirhan’da 01 Ağustos itibariyle hastanemizden tayin olacaktır. Beş Yıldızlı Otel konforunda bir hastanemiz var. Umarım en kısa sürede hastanemize yeniz uzmanlarımızın tayinleri gerçekleştirilecektir” dedi.

CerenYORUM EKLE
SIRADAKİ HABER