Yozgat Şehir Hastanesi personelİ işaret diliyle İstiklal Marşı'nı seslendirdi

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tüm yurtta çeşitli etkinliklerle kutlanırken, Yozgat Şehir Hastanesi personelleri, işaret diliyle İstiklal Marşı'nı seslendirerek, farklı bir kutlamaya imza attı.

Yozgat Şehir Hastanesi personelİ işaret diliyle İstiklal Marşı'nı seslendirdi

Hastane çalışanlarının aynı anda işaret dili hareketleriyle İstiklal Marşı'nı okuması büyük ilgi çekti. İşitme engelli vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek ve sağlıklı diyalog kurabilmek amacıyla eğitim alan Yozgat Şehir Hastanesi personelinin  ilk faaliyetleri,  İstiklal Marşı''nı işaret dili ile okumak oldu. Hastane çalışanları üzerilerine giydikleri Mustafa Kemal Atatürk ve ay-yıldızlı tişört ile  İstiklal Marşı'nı büyük bir heyecan ve coşkuyla okudu. Hastane çalışanlarının bu anlamlı etkinliği vatandaşlar tarafından da büyük bir beğeni ile izlendi.

İstiklal Marşı''nı işaret dili ile okuyan Yozgat Şehir Hastanesi çalışanları ardından hep birlikte '29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun' diyerek Cumhuriyet Bayramı coşkusunu yaşarken izleyenlerde de aynı coşkuyu hissettirdiler.Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2018, 23:07


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER