Sağlıkta Kadın Çalışanlar Fotoğraf Sergisi

Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü Ruh Sağlığı Dairesi Başkanlığınca 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebi ile "Sağlıkta Kadın Çalışanlar" temasıyla düzenlenen yarışmada dereceye giren eserlerin yer aldığı fotoğraf sergisi bugün açılacak.

Sağlıkta Kadın Çalışanlar Fotoğraf Sergisi

Türkiye genelinde amatör ve profesyonel 306 fotoğraf sanatçısı, 941 eserle katıldı.Fotoğraf sanatçıları Adnan Ataç, Ömer Gemici, Ali Rıza Akalın ile Ruh Sağlığı Daire Başkanlığından Cemile Alemdar ve Rabia Madan Özdemir'den oluşan jürinin yaptığı değerlendirmede, dereceye giren 9 eserin yanı sıra sergilenmeye değer 30 fotoğraf belirlendi.

Yarışmada birinciliğe Ercüment Ersoy, ikinciliğe Arzu Eygar, üçüncülüğe Emre Bostanoğlu layık görüldü. Dereceye giren eserlerin yer aldığı fotoğraf sergisi,  saat 16.00'da CerModern'de ziyarete açılacak.YORUM EKLE
YORUMLAR
Saime sevim
Saime sevim - 7 ay Önce

6 yaşında bir oğlum var büyük tuvaletini yaptıktan sonra kan gelmeye başladı ve tuvaletini yaparken bile ishal diye yani kabızlıkla hiçbir sorunumuz yok Bunun nedenini öğrenebilir miyiz acilen hastaneye götürmem gerekiyor mu temiz ve berrak bir Kandı

Hanife aksu
Hanife aksu - 5 ay Önce

Bu durum için hangi bölüme gitmemiz gerekir coc uk bolumu olarak

Anonim
Anonim - 2 ay Önce

3 aylık yiğenime tanı konuldu. Kum döküyormuş daha minicik genetik bir rahatsızlıkmıdır yoksa bünyeye mi bağlı 3 aylik bebeklerde görülmesi normal mi acaba?

m
m - 3 ay Önce

peki diğer yöntemlerde sonuçlar nedir mesela ağda da yada ilaçlarla dökülme olasılığı nedir?

SIRADAKİ HABER