Karım beni dövüyor

Trabzon’da eşi S.Ö.’ye hizmetçi tutmadığı için saldırıya uğradığını ve şiddet gördüğünü ileri süren M.Ö. adlı koca, eşinden şikayetçi oldu. Eşi M.Ö.’nün kendisinden şikayetçi olduğu öğrenen üç çocuk annesi S.Ö. adlı kadın ise ‘Kocam beni kolumdan tutarak itti’ diye eşi M.Ö.’yü şikayet etti.

Karım beni dövüyor

KAVGA ETTİLER POLİSE KOŞTULAR

Trabzon’un Kaşüstü Mahallesi’nde yaşayan 17 yıllık çift karakolluk oldu. Trabzon’daturizmi işleriyle uğrayan M.Ö. ile hemşire eşi S.Ö.arasında şiddetli geçimsizlik yüzünden kavga çıktı. Çift polis merkezine giderek, birbirinden şikayetçi oldu. Karşılıklı olarak birbirlerinden şikayetçi olan üç çocuklu karı koca S.Ö. ve M.Ö.’nün polis merkezinde ifadesi alındı.

KARI KOCA BİRBİRİNDEN ŞİKAYETÇİ

Eşinin aniden üzerine yürüdüğünü kendisini ittiği belirten M.Ö., “’Kendimi öldüreceğim. Bu evin temizliğini ben yapıyorum bana hizmetçi tutacaksın’ dedikten sonra pencere yürüdü. Korktuğu için kolundan tuttum. Bunu fiziki müdahalede bulundu, darp etti. Çocuklarım için şimdiye kadar hiçbir kuruma başvurmadım. Şikayetçiyim” dedi. Suçlamaları reddeden hemşire S.Ö. ise, “Beni hep dövüyor. Üzerime yürüdü eliyle sol kolumu tutarak, geriye doğru itti. Bu sırada arbede çıktı. Ben hastaneye giderek tedavi oldum” dedi. Savcı karı koca hakkında hapis istemiyle dava açtı.

SAVCI, 17 YILLIK ÇİFTE DAVA AÇTI

Trabzon Cumhuriyet Başsavcılığı, eşe karşı basit yaralama suçundan karı koca hakkında hapis istemiyle iddianame hazırladı. Çiftin 6 aydan 1.5 yıla kadar hapsini talep eden savcı hazırladığı iddianameyi asliye ceza mahkemesine gönderdi.

Enis YILDIRIM

Kaynak://www.gunebakis.com.tr/gundem/karim-beni-dovuyor-h25425.htmlYORUM EKLE
SIRADAKİ HABER