İlçe sağlık müdürünün makam aracı saltanatı! İddasına soruşturma

Kocaeli'de sağlık hizmetlerinde kullanılmak üzere verilen aracı ilçe sağlık müdürünün makam aracı olarak kullandığı, Beykoz’daki evinden Gebze’deki makamına gidip geldiği ortaya çıktı.

İlçe sağlık müdürünün makam aracı saltanatı! İddasına soruşturma

Kocaeli’nin AKP’li Gebze Belediyesi, “Aşı hizmetlerinde” kullanılmak üzere bir araç kiralayarak İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne tahsis etti.

Sağlık hizmetlerinde kullanılmak üzere verilen aracı ilçe sağlık müdürünün makam aracı olarak kullandığı, Beykoz’daki evinden Gebze’deki makamına gidip geldiği ortaya çıktı. Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü konuyla ilgili soruşturma başlattı.

Sözcü'nün haberine göre; AKP'li Gebze Belediyesi bir süre önce İstanbul plakalı bir araç kiralayarak okullardaki aşı çalışmalarında görev alacak personelin taşınması için Gebze İlçe Sağlık Müdürlüğü'nün kullanımına verdi. Ancak ilçe sağlık müdürü Şakir Saldırıcı'nın söz konusu aracı iddialara göre, özel makam aracı gibi kullanmaya başladı.

PERSONEL ŞİKAYET ETTİ

İstanbul Beykoz'daki evinden Gebze'deki işyerine gitmek için söz konusu aracı kullandığı öne sürülen müdür Saldırıcı'yı müdürlük personelleri İl Sağlık Müdürlüğüne şikayet etti. Şikayet sonrası araç, birkaç aydır ilçe sağlık müdürlüğü otoparkında çalıştırılmadan bekletilmeye başlandı.

Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü’nün, olay sonrası soruşturma başlattığı öğrenildi.

Kaynak:https://www.gercekgundem.com/guncel/70868/ilce-saglik-mudurunun-makam-araci-saltanatiYORUM EKLE
SIRADAKİ HABER