Çorlu'da hekime şiddet: Antibiyotik yazmadı, darp edildi

Çorlu'da hekime şiddet: Antibiyotik yazmadı, darp edildiTekirdağ'ın Çorlu ilçesinde diş ağrısı nedeniyle Aile Sağlık Merkezi'ne giden N.P. adlı kadın, kendisine antibiyotik yazmayan kadın doktor E.O.’yu darp etti. Doktorun kullandığı eşyalara da zarar vererek kaçan kadının yakalanması için çalışma başlatıldı.

Hıdırağa Mahallesi Fidanlık Aile Sağlığı Merkezi'ne diş ağrısı şikayetiyle giden N.P. iddiaya göre, görevli doktor E.O.'dan kendisine antibiyotik yazmasını istedi. Bu talep üzerine doktor E.O., N.P.’ye uzman bir doktorun görmesi gerektiğini ve kendisini de ağız diş sağlığı merkezine sevk edeceğini söyledi.

ANTİBİYOTİK YAZMADIĞI İÇİN SALDIRDI

İstediği ilaç yazılmayan N.P. adlı kadın, doktor E.O.'nun masasının üzerindeki eşyaları dağıtıp zarar verdikten sonra doktora saldırıp darp etti. Saldırgan N.P., daha sonra Aile Sağlık Merkezi'nden kaçtı. Olayı görenlerin haber vermesi üzerine merkeze polis ekipleri sevk edildi. Polis, kaçan N.P.'yi yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

ŞİDDET MAĞDURU DOKTOR DARP RAPORU ALDI

Darp edilen doktor E.O., hastaneye gidip rapor aldıktan sonra kendisine saldıran N.P.'den şikayetçi oldu. Polisin saldırıya ilişkin soruşturması sürüyor.

CerenYORUM EKLE
SIRADAKİ HABER